Francuskie lane perfumy

Home/Francuskie lane perfumy
Francuskie lane perfumy 2016-02-29T23:03:02+01:00
[one_fourth last=”no” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””] [/one_fourth][three_fourth last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””]

Co to są Francuskie Lane Perfumy?

Oryginalny zapach z drogerii trafia w ręcę profesjonalistów, którzy badają skład zapachu oraz proporcję użytych składników. Dzięki specjalnej aparaturze jest to na tyle dokładnie przeprowadzone, że replika charakteryzuje się bardzo dobrym odwzorowaniem. Francuskie lane perfumy powstają poprzez rozpuszczenie olejków aromatycznych w alkoholu. Perfumy marki Repliki perfum cechują się bardzo dużą zawartością olejku zapachowego. Dzięki temu odznaczają się dużą trwałościa(niektóre kompozycje zapachowe potrafią utrzymywać się na ubraniach nawet do kilku dni).

Francuskie lane perfumy a oryginały

Podstawową różnicą między francuskimi lanymi perfumami a oryginałami jest cena. Niejednokrotnie w drogeriach typu Sephora czy Douglas za flakonik naszego ulubionego zapachu zapłacimy setki złotych. Owszem perfum będzie pięknie opakowany i przyzdobiony logiem producenta. Czy jednak o to tak naprawdę nam chodzi? Poszukujemy efektywnego sposobu na to, by korzystać z ulubionego zapachu, dobrej jakości, tak często jak to tylko możliwe. Część osób mimo kolosalnych kwot za flakonik perfum z drogerii decyduje się na jego zakup. Perfum taki zostanie ustawiony na wysokiej półce toaletki, przez jakiś czas pocieszy oko. Ze względu na oszczędności zostanie jednak użyty w małych ilościach, od wielkiego świeta. Można oczywiście ten flakonik zużyć w miesiąc, ale czy każdego z nas stać by płacić kilkaset złotych miesięcznie za perfumy? A nawet jeśli stać.. to po co sponsorować ekskluzywne drogerie i projektantów perfum?

Dlaczego powinieneś wybrać francuskie lane perfumy?

Przykład 1.

Pani Maria od wielu lat używa Perfum Dior Jadore. Orientacyjna cena tego zapachu o pojemności 100ml w drogeriach Sephora wynosi: 450zł. Dla porównania cena tego perfumu w naszej rozlewni perfum wynosi: 49zł. Oznacza to, że w cenie jednego flakonika oryginalnego perfumu jesteś w stanie nabyć prawie 10 szt. butelek francuskich perfum lanych. Przyjrzyjmy się wadom i zaletom:

Perfumy oryginalne:
Wady: wysoka cena, mało wydajne,
Zalety: ładne opakowanie,

Francuskie Lane Perfumy:
Wady: brak oryginalnego opakowania
Zalety: bardzo trwałe, prawie 10 krotnie bardziej wydajne, ozdobne butelki wielokrotnego użytku w cenie

Przykład 2.

Pan Michał jest wiernym fanem zapachu Lacoste Essential. Buteleczkę zapachu o pojemności 100ml zwykł kupować w drogeriach w cenie około 350zł. Pan Michał jest uzależniony od tego zapachu. Używa go do pracy, na spotkania, po treningu w siłowni. Standardowa buteleczka wystarcza na niecałe 2 miesiące używania. Od kiedy Pan Michał spróbował francuskich lanych perfum, towarzyszą mu one każdego dnia. Co więcej w cenie oryginału jest w stanie nabyć około 8 butelek. Dzięki temu używa go więcej i częściej. Pan Michał nabył również atomizer-próbkę o pojemności 10ml, która nosi ze sobą. Pozwala to w dowolnym momencie użyć ulubionego zapachu.

[/three_fourth]